+420 222 317 644
Office Center Zirkon, Sokolovská 131/86, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika

 • čer
  2
  12. jún – Deň Ruska (День России)

  Dôležité: V pondelok 12.6.2017 bude Konzulárné oddelenie Veľvyslanectva Ruskej federácie ZATVORENÉ. Tento deň sa nebude započítávať do celkovej dĺžky vybavenia objednaného víza do Ruska. Kancelária nešej spoločnosti je pro Vás otvorená každý pracovný deň od 9.00 -17.00.

 • kvě
  19
  ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2017

  SLOVENSKÁ REPUBLIKA OPÄŤ PRIVÍTA SVETOZNÁMÝ RUSKÝ ARMÁDNY SÚBOR ALEXANDROVCI. Celkom 10 koncertov v 9 mestách Slovenskej Republiky sa uskutoční v mesiacoch máj/jún 2017. V rámci tohto výnimočného turné...

KURZ VALÚT

RUB/USD
61,3222
RUB/EUR
75,6532
RUB/CZK
2,98637

SVETOVÝ ČAS

Moskva
6:41
Samara
6:41
Novosibirsk
9:41

Založenie a správa obchodných spoločností v Rusku

Chcete podnikať v Rusku? Potom určite s nami! Vďaka našej dlhoročnej orientácii na ruský trh sa veľmi dobre vyznáme v miestnych pomeroch a detailne poznáme všetky zákonné podmienky a nariadenia potrebné pri podnikateľskej činnosti v Ruskej federácii. Založením spoločnosti však naša podpora nekončí. Vieme pre vás zabezpečiť aj účtovníctvo a daňové poradenstvo zodpovedajúce ruským zákonom, ďalšou doplnkovou službou je tiež samotná správa spoločnosti.

Založenie alebo akreditácia spoločnosti v Ruskej federácii

Služba na kľúč, to je riešenie, ktoré prináša CRC CONSULTING v oblasti zakladania spoločností v Rusku. Nemusíte sa o nič starať, všetko vybavíme za Vás. Konkrétne?

Online objednávka: Založenie spoločnosti s ručením obmedzeným v Rusku

Online objednávka: Akreditácia alebo filiálka zahraničnej spoločnosti v Rusku

Účtovníctvo a daňové poradenstvo

Ruské zákony majú svoje špecifiká. Aby ste predišli prvotným problémom v podnikaní, bude rozumné prenechať zákonné povinnosti na expertov, ktorí sa v danej krajine i v danej oblasti vyznajú. CRC CONSULTING spolupracuje so špičkovými odborníkmi v oblasti účtovníctva a daňového poradenstva, ktorí za Vás ochotne vybavia všetky potrebné úkony ako napríklad:

Správa spoločnosti

Pokiaľ ste sa rozhodli pre obchodovanie v Rusku nerezidentným spôsobom, zabezpečíme pre Vás kompletnú správu Vašej novej spoločnosti. Čo si pod touto službou predstaviť? Je to napríklad...

Kontaktujte nás