+420 222 317 644
Office Center Zirkon, Sokolovská 131/86, 186 00 Praha - Karlín, Česká republika

 • čer
  2
  12. jún – Deň Ruska (День России)

  Dôležité: V pondelok 12.6.2017 bude Konzulárné oddelenie Veľvyslanectva Ruskej federácie ZATVORENÉ. Tento deň sa nebude započítávať do celkovej dĺžky vybavenia objednaného víza do Ruska. Kancelária nešej spoločnosti je pro Vás otvorená každý pracovný deň od 9.00 -17.00.

 • kvě
  19
  ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2017

  SLOVENSKÁ REPUBLIKA OPÄŤ PRIVÍTA SVETOZNÁMÝ RUSKÝ ARMÁDNY SÚBOR ALEXANDROVCI. Celkom 10 koncertov v 9 mestách Slovenskej Republiky sa uskutoční v mesiacoch máj/jún 2017. V rámci tohto výnimočného turné...

KURZ VALÚT

RUB/USD
61,3222
RUB/EUR
75,6532
RUB/CZK
2,98637

SVETOVÝ ČAS

Moskva
6:43
Samara
6:43
Novosibirsk
9:43

Vízový servis do Ruska – jednoducho, rýchlo, online!

 

Praha, Bratislava

Rusko je krajina, ktorá nielen voči občanom Slovenskej republiky uplatňuje vízovú povinnosť. Táto skutočnosť dlhú dobu znepríjemňovala cestovanie slovenským a ruským turistom či podnikateľom. Svitlo však na lepšie časy, trh totiž objavil online objednávky a vízový servis na kľúč.

Je to jednoduché, vyplníte objednávku, poštou alebo kuriérom doručíte potrebné dokumenty a domov vám príde kompletne vybavené vízum. Žiadne časovo náročné chodenie po úradoch, stačí vycestovať! 

CRC Consulting je naviac v oblasti vízového servisu nielen inovatívna, ale i najlacnejšia firma na trhu. Zašle vám e-mailom, poštou alebo kuriérom platné pozvanie/pozývací list do Ruska už od 18 EUR. Tento list obdržíte najneskôr do 24 hodín od vykonania online objednávky. 

Turistické a obchodné víza do Ruska (komplexná služba) ponúka už od 98 EUR (Všetky uvedené ceny sú konečné a zahŕňajú: pozvanie, konzulárny poplatok, servisný poplatok, poplatok Ruského vízového centra, prípadne i bežné poštovné).

Spoločnosť CRC Consulting pomáha svojim zákazníkom okrem vycestovania do Ruska tiež s podnikaním. Ponúka totiž založenie obchodnej spoločnosti v Ruskej federácii s kompletným servisom, čo v praxi znamená vedenie účtovníctva, daňové poradenstvo i správa firmy priamo v Rusku.

Vízum do Ruska